چرا نمی توانیم از پلی استور دانلود کنیم؟

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که پس از مراجعه به فروشگاه اینترنتی گوگل پلی استور و یافتن برنامه موردنظرتان، قادر نباشید اپلیکیشن مذکور را دانلود و برروی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

چرا نمی توانیم از پلی استور دانلود کنیم؟

به گزارش خبرنگاران، به نقل از وب سایت androidpit، کاربران بسیاری در فضای مجازی همواره از عدم توانایی آن ها به دانلود برخی از اپلیکیشن ها در برخی مواقع گله و شکایت دارند و حالا کارشناسان فعال در حوزه فناوری به آن ها راه چاره بسیار ساده و آسانی را پیشنهاد نموده اند تا درصورت بروز این اتفاق، به سرعت بتوانند اپلیکیشن موردنظرشان را در گوگل پلی استور پیدا نموده و دانلود نمایند.

در ابتدا کاربران باید بدانند که مشکل از گوشی آن هاست نه گوگل پلی استور یا اتصال آن ها به اینترنت! سپس، کاربران برای این کار باید به تنطیمات گوشی هوشمند خود رفته، قسمت اپلیکیشن ها ( apps) را باز نموده و وارد بخش گوگل پلی استور شوند. آن ها در این قسمت، زیرمجموعه های زیادی را مشاهده خواهند کرد که باید برروی حافظه (storage) کلیک نموده و هر دو گزینه clear cache و clear data را بزنند.

پس از اتمام این مراحل، حالا تمامی برنامه های فعال گوشی خود را ببندید و گوشی را یک بار خاموش و روشن ( Restart) کنید و سپس به فروشگاه گوگل پلی استور مراجعه نموده و اپلیکیشن موردنظر خود را دانلود کنید. هم اکنون اپلیکیشن های مدنظر شما به راحتی دانلود و نصب خواهند شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چرا نمی توانیم از پلی استور دانلود کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا نمی توانیم از پلی استور دانلود کنیم؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید